Jim Mallinder z Bet365 požaduje dôslednejšie využívanie televíznych predstaviteľov

Jim Mallinder vyzval na väčšiu konzistentnosť v tom, ako sú televízni zápasníci (TMOs) používaní rozhodcami po citovaní Chrisom Ashtonom a 13-týždňovom pozastavení pre hryzenie Northamptonu propad Alex Waller.

Northampton riaditeľ rugby povedal, že nerozumie Bet365 tomu, prečo Ashton, Saracens krídlo, nebol riešený okamžite, keď rozhodca, Greg Garner, bol upozornený na 24-minútový incident Waller.Wasps zotaviť z predčasného úpadku prekvapiť dominantné Northampton.

Garner povedal Wallerovi, ktorý ukázal na značku na pravej ruke, ktorú povedal, že bol spôsobený Ashtonom skusom, že incident bude po zápase zhodnotený a neodkázal ho TMO.V druhej polovici bol Waller poslaný do hromádky pre nebezpečný náskok po tom, čo Garner požiadal oficiálneho futbalového stretnutia, aby sa pozrel a označil bod Bet365 zlomu zápasu.

“Ja nerobím akékoľvek ospravedlnenia za žltú kartu Alexa, ale potom by sme mali byť človek hore, “povedal Mallinder.” Disciplinárne vypočutie Chris Ashton ukázalo, že citujúci dôstojník si myslel, že existuje prípad na odpoveď, ale rozhodca rozhodol proti účasti TMO v tej dobe – rozhodnutie, ktoré malo veľké slovo v tom, ako sa hra neskôr rozvinula.

“Zvlášť frustrujúce bolo to, že TMO pomohol pri rozhodovaní, ktoré v konečnom dôsledku zmenilo hru – Alexova hromadenie hriechov – až do tej chvíle sme sa naozaj Bet 365 dobre hrávali.V priebehu rokov sa veľa hovorilo o tom, ako sa TMO používa, a je dôležité, aby ich používali konzistentne všetci rozhodcovia, a to najmä vtedy, keď je v tom čase naozaj vážne obvinenie. ”

Waller bol zapojený do kontroverzného incidentu počas sobotňajšej domácej porážky WASPERS, ktorí si zabezpečili chvályhodné práva v Midlands po svojom víťazstve v Leicesteri začiatkom tohto mesiaca. Northampton stratil o päť bodov a vyskúšal si prvú polovicu pokusu po tom, ako bol podklad rozhodnutý, aby vydláždil cestu pre cestu Ken Pisi do línie blokovaním Elliot Daly. a nemyslím si, že to Alex urobil účelne, “povedal Mallinder. “Potrebujete trochu šťastia na Bet365 vašej strane a v súčasnosti to nie je.Hráli sme dve veľmi dobré stránky v Saracens a Wasps a ukázali sme, že môžeme súťažiť. Len musíme byť presnejší. ”

Anglicko kapitán Dylan Hartley, minul svoj druhý zápas v rade s namáhanie chrbta. “Je to hore a dúfam, že bude v piatok večer zápasiť proti Exeteru,” povedal Mallinder.

more: najlepšia stávková kancelária