Stávky Bet365

Bet365 bola založená v roku 1999 a stala sa najväčšou a najdôležitejšou stávkovou výmenou vo svete športových stávok. Bet365 je dom, ktorý neurčuje kvóty, ak ich používatelia neuvádzajú, a zabezpečuje, aby sa operácie vykonávali s cieľom dosiahnuť 5% zisku hráča ako sprostredkovateľa.

Bet365 je najlepším stávkovacím strediskom v Španielsku s bonusom vo výške 100 € vo voľných stávkach

Bonus Bet365 ponúka až 100 eur voľných stávok. Ak chcete získať túto sumu, budete musieť stávky najmenej od 10 eur do 1,5 alebo vyššie a za každé 4 stávky, ktoré získate, dostanete ďalších 20 eur. Ak opakujete transakciu päťkrát, môžete sa hromadiť maximálne do 100 eur. Ďalšími zaujímavými akciami pre nových zákazníkov sú zlepšené kurzy na futbalových zápasoch alebo iných podujatiach.

Odporúčame vám, aby ste túto možnosť zvolili, pretože sú veľmi vysoké v porovnaní s predvídateľnými výsledkami. V ponuke Real Madrid, Barcelona, ​​Atlético de Madrid, Valencia alebo Sevilla sa zvyčajne ponúkajú oveľa lepšie šance ako obvykle. Tieto stávky môžu byť iba do 10 eur, ale na úrovni 5 alebo vyššej, nie je nezvyčajné staviť 10 eur a vyhrať 50 alebo viac voľných stávok.
Navyše každá ponuka so zvýšenou kvótou je plne kompatibilná s bonusom vo výške 100 eur voľných stávok.

Promo akcie spoločnosti Bet365

Dostihy: Prijatie bezplatnej stávky rovnakej hodnoty ako vašej stávky, ak váš kôň vyhrá. (Do 25 eur).

Basketbalová kombinácia: získajte kombinovanú stávku zadarmo vo výške 10 eur, ak zložíte 3 kombinované 10 eur a 3 výbery, z ktorých každá má kvótu vyššiu ako 1,5.

Kombinované poistenie 1: Ak sa vám nepodarí dosiahnuť kombináciu 5 výberov s minimálnou kvótou 1,2, do voľnej stávky sa vrátia až 25 eur.

Kombinované poistenie 2: ak urobíte 4 výbery na trhu “Obaja tímy dosiahnu?” Za minimálny poplatok 1,2 a zlyhanie jeden, budete mať nárok na vrátenie sumy vo výške 25 eur vo forme free bet.

Máte tiež promo akcie na určených udalostiach a vyššie uvedené poplatky.

Spôsoby platby

Spoločnosť Bet365 nemá toľko metód, ako vkladať svojich konkurentov, hoci má najbežnejšie. Môžeme uhradiť vklady prostredníctvom debetných alebo kreditných kariet, Paypal, Skrill, UKash alebo bankovým prevodom. Výbery by sa mali zvyčajne robiť rovnakou metódou, s ktorou sme zložili zálohu, aj keď sú k dispozícii iné možnosti, ako je karta alebo Paypal.

Bet365 je jedným z najlepších stávkových kancelárií. Nielen, že majú atraktívnu, ľahko použiteľnú webovú stránku, majú tiež dobré šance, slušný live s možnosťou sledovania udalostí v televízii a teraz môžete tiež umiestniť cross-betting.

Okrem toho majú naozaj zaujímavé propagačné pravidlá pre nových klientov, s veľmi vysokými šancami na futbal predovšetkým. Tým sa registruje a vyhráva priamo 40 alebo 50 eur voľných stávok. Každý týždeň sa vo futbalových zápasoch stretávajú s veľkým záujmom o nové propagačné akcie, takže stačí počkať na hru jedného z veľkých zápasov proti nižšiemu súperovi a môžete si vychutnať poplatok 4 a viac a prakticky zabezpečiť zisk 40 alebo 50 eur vo voľných stávkach iba 10, čo je maximálne povolené v tomto type propagácie. Pre tento a jeho neustále ponuky sa zdá, že Bet365 je bookmaker odporúčaný.

more Bet365 infos: Bet365 Slovensko ( alternativny link )