Adam Voges a Shaun Marsh tun dal Austrálii pod kontrolou proti West Indies

Adam Voges vstřelil 174 a Shaun Marsh 139 v nepřerušené partnerství 317 běhů dát Austrálie velící 438 pro tři na konci hry v den zahájení prvního testu proti West Indies v Hobartu ve čtvrtek.

Hostitelé jsou ohromující oblíbeným vyhrát tři utkání série a, ale pro mírné zakolísání, když přišli Steve Smith (10) a David Warner (64) před obědem, prostě dominují turisty u Bellerive oválu [Austrálie nadhazovač Mitchell Starc mít operaci, pochybné pro T20 Světový pohár Přečtěte si více

West Indies mluvil o cílení na to, co vnímají jako slabost v Austrálii středního pořadí, ale přes třicet západní Australané Voges a Marsh poslal rovnou do rýsovacím prkně by odpalování skrze posledních dvou sezeních.

Voges, který debutoval proti West Indies v Roseau na začátku tohoto roku, zajištěné jeho třetí století v 11 testech off přesně 100 dodávek z iFortuna online předposledního míče před čaje.

ho Marsh uzavřeno s vlastním třetím testu století hluboko do závěrečného zasedání, které se táhne 150. dodávku čelil přes čtvereční nohu na jeho deváté čtyři dosáhnout milníku poprvé na domácí půdě.

Jeho partner nedovolil Marsh se strhávat na sebe pozornost na dlouho, nicméně, a brzy reverzní sweep pro tři běhy vychován Voges první 150 v nejdelším formou hry.

Na závěr hry, Voges zasáhla 19 hranice a vzít jeho záznam sjezdovek ve své první rok Test kriketu impozantní 827.

Západní Indie kapitán Jason Holder měl mizerný den poté, co prohrál los a mohli čelit disciplinárnímu řízení za pouhých 50 overs byli ujížděl v prvních dvou částech.Austrálie v Západní Indii – den jeden z prvního testu v Hobart – jak se to stalo!Čtěte více

Jeho nesnáze byly umocněny levou zranění kotníku, které opustil Paceman Shannon Gabriela schopen mísy a rezervované v pro prověřování v kloubu ve čtvrtek večer.

V 10 do dalšího období činil miska, Gabriel mixoval nedbalý – je absurdní front-noha žádný míč – s úžasný – A 147,2 kilometrů za hodinu raketa, která prošla branou do mísy Australian otvírák Joe Burns pro 33.

západní Indie se rozhodla pro čtyřrozměrného tempo útoku, ale to bylo levé sázková kancelář Bet365 rameno číselník Jomel Warrican který zamítl Warner a Smith se trefovat Australany zpět poté, co zaznamenal 70 běhů v prvních 10 prostředků.

Voges dal 23-letý barbadoský na jeho místě by ho klubů pro čtyři hranice v jednom nad hned po obědě, výkaz o záměru, který ohlašoval australskou vládu po zbytek dne.

read more: www.cz-bonus.com