Geelong hrdina Steve Johnson sa vyhýba starým spoluhráčom pred konfliktom GWS

Bývalý hrdina Geelong Steve Johnson ešte nehral hlavnú úlohu pri vykresľovaní pádu starého klubu a vedome sa vyhýbal akémukoľvek kontaktu pred svojim prvým zápasom proti nim.Veteran dopredu, ktorý v priebehu 14 sezón odohral 253 zápasov a získal tri premiéry s mačkami, hovorí, že to bude trochu inak a možno by bolo zvláštne, keby sa v GWS v Canberra v Bet365 nedeľu postavili proti nemu.

Som si vedomý toho, že nekontaktujem, pretože nechcem, aby sa cítili nepríjemne, aby som sa snažil získať nejakú informáciu alebo niečo také a pravdepodobne naopak, “povedal Johnson vo štvrtok.Brisbane Lion Justin Clarke odišiel z dôvodu otrasov Vo veku 22 rokov Čítajte viac

Johnson povedal, že nečakal viac ako obvyklé množstvo pohorí na poli a povedal, že sa bude zaoberať všetkými emóciami, keď sa objavili. “Hral som v niektorých veľkých hrách v minulosti a myslím, že rada, ktorú som vždy dostala, nie je hrať vo svojej hlave skôr, ako sa to skutočne stalo,” povedal Johnson. “Myslím, že ak sa pozeráte príliš ďaleko do tejto Bet 365 kapary, môže vás zahryznúť na bumbu.” Johnson si bol istý, že tréneri Giants by vedeli o Geelongu okolo seba, ale necítil potrebu Dobrovoľne veľa dôverných informácií. “Naši tréneri sú dosť chytí, aby zhodnotili opozíciu a dobre pochopili spôsob, akým chcú hrať,” povedal Johnson. “Som si istý, že tam sú kúsky, ktoré by som im mohol povedať o niektorých veciach, ktoré Geelong robia a urobili to naozaj dobre a pravdepodobne stále robia.” Bol to dojem Geelongovej formy v ich sezóne – otvorenie víťazstva nad Hawthornom. “Myslel som si, že sú fantastické, urobili si pár Bet365 bonus skvelých doplnkov na ich strane počas leta,” povedal Johnson. “Je veľa ľudí, ktorí tvrdia, že sú skutočným kandidátom na premiéra a hľadajú v pondelok, nie je dôvod, prečo by nemali byť.” Johnson a tréner Leon Cameron prekonali niektoré verejné kritiky, že Giants “Hviezda recruit bol sobecký na svojom debute v posledný víkend dvojbodové straty Melbourne. “Keď kopíte tak nepresne, ako sme to urobili, otvorili ste sa za kritiku,” povedal Johnson, ktorý kopol 2.2. “Z môjho pohľadu by som jednoducho nechcel byť posudzovaný za jeden týždeň.Ak je to vec, ktorá je naďalej trendom, dobre, potom si myslím, že chlapci (médiá) môžu ísť tak ťažko, ako chcete. “Cameron súhlasil s Johnsonovým hodnotením jeho 23-držania, dvoch – GWS debut ako služobný, kompliment za jeho poctivé hodnotenie. “Ľudia nebudú chápať, čo Steve priniesol Bet365 stavky nášmu futbalovému klubu už v jeho krátkom čase a to je vedenie na poli”, povedal Cameron predtým, ako naznačil, že Johnson by mohol dostať úlohu označenia hviezdneho kočka “recruit” Pattyho Dangerfielda. “Mám tempo, idem s ním Leon, nechaj ma na neho,” žartoval Johnson.

read more: https://www.flickr.com/photos/141606146@N05/35792046476